Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Yeni Behzat Ç. Dizisinde Olmayacağı Söylenen Erdal Beşikçioğlu’ndan 2 Dizi Birden Geliyor

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yeni Behzat Ç. Dizisinde Olmayacağı Söylenen Erdal Beşikçioğlu'ndan 2 Dizi Birden Geliyor

Yeni Behzat Ç. Dizisinde Olmayacağı Söylenen Erdal Beşikçioğlu'ndan 2 Dizi Birden Geliyor

Geçtiğimiz hafta ortaya atılan bazı iddialara göre yazar Emrah Serbes, Behzat Ç: Çekiç ve Gül isimli romanından uyarlanacak yeni bir Behzat Ç dizisi üzerinde çalışıyor. Dahası, yeni Behzat Ç dizisinde bir televizyon efsanesi olan orijinal Behzat Ç dizisinin oyuncularının yer almayacağı ifade ediyordu.

Başta Behzat Ç karakterini canlandıran Erdal Beşikçioğlu olmak üzere eski Behzat Ç oyuncularının yeni dizide yer almayacağının öne sürülmesi, tartışmaları da beraberinde getirmişti ki son olarak Çocukluk adlı, yalnızca 11 bölüm süren dizide yer alan Beşikçioğlu’nun yeni projelerinden haberler gelmeye başladı.

erdal beşikçioğlu

TV100’den Birsen Altuntaş’ın sektörden isimlere dayandırdığı iddialarına göre Erdal Beşikçioğlu şu sıralar Elit İşcan ile birlikte yerli içerik platformu Gain’de yayınlanacak Hamlet isimli 7 bölümlük bir mini dizi üzerinde çalışıyor. Daha da önemlisi Beşikçioğlu, önümüzdeki aylarda yeni bir TV dizisi ile de ekranlara geri dönecek.

Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in yer alacağı dizinin detayları hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak dizinin önümüzdeki aylarda yayınlanacağını düşünürsek çekimlerin yakın zamanda başlayacağını ve bu sayede oyuncu kadrosu ve diğer detayların ortaya çıkacağını tahmin edebiliriz.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli