Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Yeni Renault Megane, Makyajlanmış Versiyonuyla Türkiye’de Satışa Sunuldu

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yeni Renault Megane, Makyajlanmış Versiyonuyla Türkiye'de Satışa Sunuldu

Yeni Renault Megane, Makyajlanmış Versiyonuyla Türkiye'de Satışa Sunuldu

Uzun bir süredir Renault’nun en satan modellerinden birisi olan Megane, makyajlı versiyonuyla satışa sunuldu. Clio ile birlikte yavaş yavaş oluşturulmaya başlanan yeni görsel kimliğin uygulandığı yeni model, dik bir şekilde konumlandırılmış multimedya ekranı, gösterge paneli ve çeşitli güvenlik donanımları ile birlikte geliyor. 

Yeni Megane, benzinde 2 farklı, dizelde ise tek motor seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Arka çapraz trafik uyarı sistemi ve adaptif hız kontrolü gibi güvenlik önlemlerine sahip Megane, en düşük donanım paketi ile birlikte 198 bin 100 TL’den başlayan fiyatlara sahip.

Tasarımın yanı sıra yeni motor seçenekleri de eklendi

Renault Megane

Yeni Renault Megane, ilk olarak Clio’da görmeye başladığımız 9,3 inçlik EASY LINK dikey multimedya ekranına ve 10,2 inçlik sürüş gösterge paneline sahip. R-LINK 2 merkezi kontrol sistemi ile birlikte telefon ve navigasyon bağlantısı gerçekleştirilebilen bu ekranda aynı zamanda Eco, Comfort, Sport ve MySense olmak üzere 4 farklı seçeneği sahip sürüş modları ve ambiyans ayarlamaları yapılabiliyor. 

Yeni modelin güvenlik önlemleri arasında adaptif hız kontrolü, aracın sabit kalmasını sağlayan Auto-Hold, şerit takip sistemi ve kör nokta uyarı sistemi gibi özellikler bulunuyor. 

Renault Megane motorları

renault megane

Yenilenen Megane, 2 benzinli ve 1 dizel olmak üzere 3 farklı motor seçeneğine sahip. Benzin tarafında 115 beygir gücünde 1.0 litrelik ve 140 beygirlik 1.3’lük TCE motorlar bulunuyor.  6 vitesli manuel şanzıman ve 7 vitesli EDC otomatik şanzımana sahip 1.5 Blue dCi dizel motor ise 115 beygire sahip. 

Renault Megane fiyat listesi: 

Renault Megane Joy 1.0 TCe 198.100 ₺ Renault Megane Joy 1.3 TCe 202.100 ₺ Renault Megane Joy 1.3 TCe EDC 287.100 ₺ Renault Megane Joy 1.5 Blue dCi EDC 311.100 ₺ Renault Megane Touch 1.5 Blue dCi EDC 325.100 ₺ Renault Megane Icon 1.3 TCe EDC 335.100 ₺ Renault Megane Icon 1.5 Blue dCi EDC 362.100 ₺ sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.