Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Yerli Kripto Borsası Bitci, 5 Dünya Şampiyonluğu Bulunan Brezilya Milli Takımı İçin Token Üretecek

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yerli Kripto Borsası Bitci, 5 Dünya Şampiyonluğu Bulunan Brezilya Milli Takımı İçin Token Üretecek

Yerli Kripto Borsası Bitci, 5 Dünya Şampiyonluğu Bulunan Brezilya Milli Takımı İçin Token Üretecek

Kripto paraların kullanım alanlarının ve popülaritesinin artmasıyla birlikte son yıllarda spor endüstrisi de bu dünyaya dahil oldu. Takımların çeşitli anlaşmalarla çıkardığı taraftar tokenleri büyük ilgi gördü ve bir taraftar tokeni bulunan spor kulüplerinin ve takımların sayısı giderek artıyor. 

Geçtiğimiz haftalarda İspanya A Milli Takımı’nın da taraftar tokeni çıkarmak için yerli kripto borsası Bitci.com ile anlaşmasından sonra milli takımlar da bu yarışa dahil oldu. İspanya A Milli Takımı, bir taraftar tokeni çıkaran ilk milli takım olmuştu ve anlaşılan o ki bu konuda yolu da açmış bulundu. Yeni gelen bir habere göre taraftar tokeni çıkaracak olan sıradaki ülke Brezilya.

Brezilya Milli Takımı da taraftar tokeni için Bitci.com’u seçti:

Bitci

Taraftar tokeni ve NFT çalışmaları noktasında arka arkaya imzaladığı anlaşmalar ile bu konuda önemli bir ilerleme kaydeden Bitci.com, şimdi de Brezilya Milli Takımı ile anlaştı. Brezilya Erkek ve Kadın A Milli Futbol Takımları’yla birlikte U-20, U-17 ve U-15 takımlarını da kapsayan 3+2 yıllık anlaşmayla Brezilya Milli Takımı, taraftar tokeni üretme işini Bitci’ye emanet etti. Ayrıca anlaşma kapsamında tokenlerin yanında NFT’ler de üretilerek satışa sunulacak.

Tokenler, Bitci Teknoloji’nin Blockchain platformu olan Bitci Chain üzerinde çalışacak ve geliştirilen taraftar tokenleri ilk olarak Bitci.com üzerinden satışa sunulacak.

Tokenler ilerleyen süreçte farklı borsalarda da listelenebilecek. Tokenlerin borsada ön satış ve işlem görme tarihleri ise Brezilya Futbol Federasyonu ve Bitci ortaklığında yürütülecek çalışmalarla belirlenecek. Token ve NFT projeleri sayesinde takımın taraftarları ile kuracağı bağ güçlenecek. Taraftarlar tokenler ile takım oyuncuları ile özel etkinliklere katılabilecek, avantajlardan yararlanabilecek ve hatta tokenler karşılığında kimi oylamalarda oy kullanarak takım hakkında kararlara katkı sağlayabilecek.

Anlaşma boyunca takımın tek Blockchain iş ortağı Bitci olacak:

bitci brezilya milli takımı

Bitci ve Brezilya Milli Takımı arasındaki anlaşma kapsamında, takımın 3+2 yıllık süre boyunca tek Blockchain iş ortağı Bitci olacak. Bitci Teknoloji CEO’su Onur Altan Tan, anlaşmaya yönelik açıklamasında bu konuya da değindi ve ”Bu önemli iş birliğiyle birlikte, teknolojimizi Güney Amerika’ya taşımaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yediden yetmişe herkesin büyük beğeniyle takip ettiği; yapılan bağımsız araştırmalara göre de dünyanın en çok izlenen milli takımları arasında başı çeken Brezilya’nın Blockchain alanındaki tek iş ortağı olmak bizler için büyük gurur verici. Umuyoruz bu iş birliği onlara daha nice başarılar getirecek. Gelecek dönemde hayata geçireceğimiz taraftar token ve NFT projelerimizi, Brezilya taraftarlarıyla buluşturmak için sabırsızlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Brezilya Futbol Federasyonu Başkanvekili Antonio Nunes ise ”Bitci ile birlikte, dünyanın dört bir yanındaki tüm Brezilya milli takım taraftarlarıyla etkileşime geçme fırsatına sahibiz. Taraftarların, dünyanın en popüler milli takımı için hissettiği tutkuyu, özel deneyimler, avantajlar ve içeriklerle birleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Brezilya Futbol Federasyonu Ticari Direktörü Lorenzo Perales ise imzalanan anlaşmanın bu alandaki en önemli sponsorluk olacağını ifade ettiği açıklamasında ”Bu iş birliği, markamızın dijitalleşme ve globalleşme yolculuğunun devamı için çok önemli bir adım. Futbol deneyimi, futbolun tüketilme biçimi artık değişiyor ve taraftar token pazarına girmemiz bu dönüşümün vazgeçilmez unsurlarından biriydi. Bu alandaki ana platformlarla bir süredir temas halindeyiz ve şunu söyleyebiliriz ki; bu iş birliği, muhtemelen dünya çapında Blockchain teknolojileri alanındaki en önemli sponsorluk olacak” şeklinde konuştu.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.