Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Antalya’da Bir Adam, Otomobilini ‘Çamaşır Suyu’ ile Yıkadıktan Sonra Fenalaşarak Hayatını Kaybetti

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Antalya'da Bir Adam, Otomobilini 'Çamaşır Suyu' ile Yıkadıktan Sonra Fenalaşarak Hayatını Kaybetti

Antalya'da Bir Adam, Otomobilini 'Çamaşır Suyu' ile Yıkadıktan Sonra Fenalaşarak Hayatını Kaybetti

Türkiye’de eşine zor rastlanacak bir olay yaşandı. Yaşamını Antalya’da sürdüren 41 yaşındaki Mesut Saygın isimli bir vatandaş, aracını çamaşır suyuyla yıkadıktan sonra hayatını kaybetti. Ölüm nedeni şu an için tam olarak anlaşılamayan vatandaşın zehirlenmiş olabileceği düşünülüyor. 

Edinilen bilgilere göre Saygın, aracını çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra rahatsızlandı. Bunun üzerine hastaneye giden vatandaş, serum verildikten sonra evine gönderildi. Evine geldiğinde yeniden rahatsızlanan vatandaş, bu kez kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Yetkililer, kesin ölüm nedeninin anlaşılabilmesi için otopsi raporunun beklenmesi gerektiğini söylüyorlar.

Çamaşır suyu ölüme neden olur mu?

Arabasını yıkayan adam öldü

Çamaşır suyu, uzun yıllardır kullanılan ve oldukça da etkili olan bir ortam temizleyicisi. Ancak bu temizlik maddesi, yüzeylerin temizliğini yaparken insanlar için de riskli bir yapıya sahip. Zira bu madde, yoğun miktarda aşındırıcı bir yapıya sahip. Haliyle çamaşır suyu ile uzun süre temas etmekten ve solunmaktan kaçınılması gerekiyor. İşte 41 yaşındaki talihsiz vatandaşı öldüren şeyin de çamaşır suyunun dokularda yol açtığı hasardan kaynaklanmış olabileceği düşünülüyor. Ancak az önce de belirttiğimiz gibi, ölüm nedeni otopsi raporunun çıkmasıyla anlaşılacak.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli