Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Hangi Konuda Sorun Yaşadığınızı Söyleyen Görsel Psikoloji Testi

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hangi Konuda Sorun Yaşadığınızı Söyleyen Görsel Psikoloji Testi

Hangi Konuda Sorun Yaşadığınızı Söyleyen Görsel Psikoloji Testi

Psikoloji bilimi, uygulamalarıyla çoğu insanın dikkatini çeken bir alan. Görsellerden karakteriniz, hayatınız ve sıkıntılarınız hakkında çıkarımlarda bulunmak, çoğu insana mucize gibi geliyor. Ancak durum pek de mucize değil. Davranışlarımız, biz fark etmesek de bilinçaltımız tarafından yönlendiriliyor. 

Bu içerikte yer alan görsel psikoloji testi, bilimsel bir sonuç ortaya koymamaktadır. Eğer psikolojik olarak kesin tespitler görmek istiyorsanız bir uzmana danışmanızı tavsiye ederiz.

Aşağıdaki görsele bakın, ilk olarak hangi detayın dikkatinizi çektiğini unutmayın:

psikoloji

Unutmayın…

İlk olarak panterleri gördüyseniz:

panter

Büyük ihtimalle kişisel ilişkilerinizde stresli bir kişiliğe sahipsiniz. Yakın hissettiğiniz insan(ı)ları kaybetme endişeniz var. Bazen ilişkilerinizin nereye gittiğinden bile emin olamıyorsunuz.

Böyle bir durumda sizi endişeye boğan bir ilişkinin en başına geri dönün. Her şeyin en başındayken nasıl hissettiğinizi düşünün. Belki de tek yapmanız gereken sizi neyin rahatsız ettiğini bulmak, bunu karşınızdaki kişi ya da kişilere aktararak masaya yatırmaktır. İletişim, kişisel sorunlarınızı çözmeniz için en önemli araçtır. 

İlk olarak aslanları gördüyseniz:

aslan

Uzun süredir taşıdığınız sorumluluklarla başa çıkmakta zorlanıyorsunuz. Her şeye rağmen dikkatli davranmaya ve çevrenizi kendinizden daha çok önemsemeye alışkın hale gelmişsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınız, her şeyle başa çıkabileceğinizi düşünüyor. Ancak siz neredeyse sınırdasınız. Bencillik, böyle durumlarda ilaç gibi gelebiliyor.

İlk olarak zebraları gördüyseniz:

zebra

En büyük endişeniz sağlığınız ya da aile bireylerinizin sağlığı. Sağlık hakkında biraz endişeli olmak iyidir, bu sizin yaşam standartlarınızı düzene sokar. Ancak aşırıya kaçarsanız ciddi problemlerle yüzleşebilir, biyolojik sağlığı önemserken, psikolojik sağlığı unutabilirsiniz. 

İlk olarak zürafaları gördüyseniz:

zürafa

İşiniz ve ekonomik durumunuz hakkında endişe taşıyorsunuz. Rekabet, küresel ya da ulusal ekonomik koşullar, uzun çalışma süreleri ve bunun karşılığını alamama düşüncesi sizi biraz rahatsız ediyor. Bu sorunun altından çağınızın gereksinimlerine ayak uydurarak kalkabilirsiniz. İşiniz hakkındaki son trendleri ve yenilikleri öğrenmek, sizi daha da motive edip yeteneklerinizi arttıracak. Bu edinimlerle bir süre sonra kısır döngüden çıkabilir, işinizi daha düzenli hale getirebilirsiniz.

İlk olarak mavi kuşu gördüyseniz:

mavi kuş

Kendinizi yalnız ve kaybolmuş gibi hissediyorsunuz. Modern iletişim teknolojileri, toplum içerisinde bireylerin bağlarını kopardı. Artık mesajlar, e-postalar ve dijital fotoğraflarla daha çok şey anlatıyor, paylaşıyor, konuşuyoruz. Bunların hiçbiri, bir insanlar yüz yüze konuşmak kadar rahatlatmıyor. Böyle bir düzen içerisinde giderek toplumdan izole olmak, bu hislere kapılmanıza yol açmış gibi görünüyor.

İlk olarak siyah beyaz kuşları gördüyseniz:

psikoloji testi

Birileriyle duygularınız hakkında konuşmak istiyor, ancak kendinizi rahat hissetmiyorsunuz. Bunun nedeni konuşmak istediğiniz kişileri önemsiz olarak görmeniz. Bu kişiler en yakın arkadaşlarınız ve aileniz bile olabilir. Arkadaşlarınız aileniz, sizin onlara ihtiyaç duyduğunuzu anlamayabilir, gidip kendiniz söylemeyi deneyin. 

Test hakkındaki görüş, düşünce ve önerilerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli