Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Opel, 80’li Yılların Efsane Otomobili Manta’nın ‘Elektrikli’ Versiyonunu Getiriyor

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Opel, 80'li Yılların Efsane Otomobili Manta'nın 'Elektrikli' Versiyonunu Getiriyor

Opel, 80'li Yılların Efsane Otomobili Manta'nın 'Elektrikli' Versiyonunu Getiriyor

Fransız otomobil devi Opel, 1970 ila 1988 yılları arasında piyasaya sürdüğü ölümsüz modeli “Manta“yı yeniden canlandırmaya karar verdi. “Opel Manta Gse ElektroMOD” isimli bir proje kapsamında yeniden yollara inecek otomobil, günümüzün en yeni teknolojileriyle donatılacak ve Manta hayranlarına hem geleneksel hem de yenilikçi bir deneyim sunacak.

Opel tarafından yapılan açıklamalara göre Manta projesi, Opel’in tüm ikonik araçlarından esinleniyor. İsmin de buna uygun olarak belirlendiğini söyleyen şirket, Opel Gse’nin spor ruhunun, Opel Elektro GT’nin hissinin ve modern teknolojilerin bu araçta bulunacağını ifade ediyor. 

Yeniden yaratılan Opel Manta, elektrik motoruyla gelecek

Opel Manta

Opel Manta Gse ElektroMOD projesi kapsamında yeniden yaratılacak Opel Manta, elektrik motorlu yapıya sahip olacak. Bununla birlikte aracın hemen her aksamında da dijitallik ön plana çıkacak. Ancak şirket, yeni Manta’nın nasıl bir iç tasarıma sahip olacağını, neler sunacağını ve tam şarjla ne kadar gidebileceği gibi detayları açıklamadı. Şu an için yeni Manta’nın yalnızca dış görünüşünü görebiliyoruz.

Opel Manta’nın yeniden yollara ineceği tarih bilinmiyor. Ancak Opel’in 2024’e kadar tamamen elektrik motorlu araç üretmek istediği herkes tarafından bilinen bir gerçek. Bu bağlamda, şirketin yenilediği ikonik aracını önümüzdeki birkaç yıl içerisinde görebiliriz. Süreç ilerledikçe, Opel Manta ile ilgili daha detaylı bilgilerin açıklanması bekleniyor.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli