Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Palyaço Fobisi Olanların Uzak Durması Gereken Korku Filmi Separation’ın Fragmanı Yayınlandı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Palyaço Fobisi Olanların Uzak Durması Gereken Korku Filmi Separation'ın Fragmanı Yayınlandı

Palyaço Fobisi Olanların Uzak Durması Gereken Korku Filmi Separation'ın Fragmanı Yayınlandı

Orphan: First Kill, The Devil Inside, The Boy gibi ses getiren korku filmlerinin arkasındaki isim olan yönetmen William Brent Bell’in palyaço fobisi olanlara ekranları kırdıracak yeni korku filmi Separation’ın fragmanı yayınlandı.

Filmde, Mamie Gummer tarafından canlandıran avukat annesi Maggie ile Rupert Friend tarafından canlandırılan sanatçı babası Jeff arasındaki çekişmede sıkışan Violet McGraw’ın canlandırdığı sekiz yaşındaki Jenny, içinde bulunduğu bunalımda babasının Grisly Kin adlı kuklalarıyla yakınlık kuruyor.

kukla

Anne Maggie, trajik bir şekilde hayatını kaybedince Jeff ve Jenny, yeni bir hayata başlamak için birbirlerine daha da yaklaşıyorlar. Ancak Brian Cox tarafından canlandıran Maggie’nin babası velayet davası açtığında ve Jenny’nin bakıcısı Samantha evin kadını olmaya karar verdiğinde Jeff ve Jenny’nin yeni hayatı, pek de planlandığı gibi ilerlemiyor.

Separation, hayalet kuklalar üzerine inşa edilmiş bir korku filmi olsa da kukla tasarımları, palyaço fobisi olanları da fazlasıyla germeyi başaracak türden. Bu nedenle aşağıda yer alan fragmanın palyaço fobisi olanlar için çok da eğlenceli olmadığını peşin peşin söyleyelim.

Separation fragmanı

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.