Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Silinen Dosyaları Ücretsiz Bir Şekilde Kurtarmanın Yolu: İBeesoft

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Silinen Dosyaları Ücretsiz Bir Şekilde Kurtarmanın Yolu: İBeesoft

Silinen Dosyaları Ücretsiz Bir Şekilde Kurtarmanın Yolu: İBeesoft

Artık her türlü özel bilgimizi dijital olarak depoluyor, bu bilgilere çoğunlukla bulut uygulamaları üzerinden ulaşıyoruz. Nitekim hem bilgisayarımızda hem telefonumuzda hem de USB bellek veya hafıza kartlarımızda depoladığımız önemli dosyalar var. Bu dosyalar aniden silinirse ve eğer şanslıysak, kurtarmak mümkün.

Silinen bir dosyayı kurtarmanın popüler ve bir o kadar da uğraştıran çeşitli yolları var. Bu yollar da genelde ücretli yazılımlardan geçiyor. Çoğu yazılım ücretsiz sürümünde sınırlı sayıda dosya formatına ya da depolama birimi yapısına destek veriyor.

iBeesoft adındaki bu uygulama ile 1 GB’a kadar olan tüm formattaki dosyalarınızı, dilediğiniz hafıza biriminden ücretsiz olarak kurtarabiliyorsunuz:

iBeesoft

SSD ya da HDD bellek, USB bellek, SD ya da microSD hafıza kartları, kameraların veya telefonların dahili hafıza birimleri fark etmeksizin dosya kurtarma imkanı sunan iBeesoft, kullanımı kolay bir arayüze sahip. Bu sayede bilgisayarlar konusunde deneyimli birisi olmanıza gerek yok. Buradan indirebileceğiniz uygulamanın kurulumunu yapın, açtıktan sonra arayüzde yapılması gereken işlemleri açık bir şekilde görebilirsiniz. 

iBeesoft’ta kayıp dosyaları kurtarmak için farklı tarama modları da var. Quick Scan seçeneği ile hızlı ve yüzeysel bir tarama yaparak kaybettiğiniz dosyaları bvakit kaybetmeden bulabilirsiniz. Eğer sonuçlar sizi tatmin etmezse Deep Scap seçeneği ile daha detaylı bir tarama yapmanız mümkün. 

iBeesoft’u indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli