Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

WarnerMedia, Şu Anda Üstünde Çalıştığı DC Projelerinin Tam Listesini Yayınladı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WarnerMedia, Şu Anda Üstünde Çalıştığı DC Projelerinin Tam Listesini Yayınladı

WarnerMedia, Şu Anda Üstünde Çalıştığı DC Projelerinin Tam Listesini Yayınladı

Warner Bros. Pictures bünyesinde severleriyle buluşan DC Comics, önümüzdeki aylarda fazlasıyla yoğun olacak. Halihazırda WarnerMedia’yla birlikte birkaç proje üzerinde çalıştığını bildiğimiz çizgi roman yayıncısı, WarnerMedia’nın bugünkü AT&T Analist ve Yatırımcı Günü’nde yaptığı açıklamaya göre sandığımızdan daha fazla proje üstünde çalışıyor.

Yapılan açıklamaya göre 18 Mart’ta Zack Snyder’in Justice League’ini yayınlayacak olan DC Comics, toplamda 24 farklı oyun, dizi ve filmden oluşan yapımlar üzerinde çalışıyor. Bu yapımlar arasında Peacemaker, Aquaman 2, Gothan Knights video oyunu gibi yapımlar bulunuyor. Bu yapımların tam listesiyse şu şekilde:

Önümüzdeki aylarda bizlerle buluşacak DC Comics projeleri:

dc comics

Black Adam Harley Quinn animated series Superman & Lois Static Shock Blue Beetle Batgirl Peacemaker Green Lantern Aquaman 2 The Flash Teen Titans Go! Suicide Squad Batwheels The Batman Zatanna Supergirl Shazam! Fury of the Gods Batwoman The Suicide Squad GCPD DMZ Gotham Knights Super Hero High League of Super-Pets

WarnerMedia, DC Comics hayranlarını fazlasıyla heyecanlandıran bu listeyi paylaştıktan sonra yapımlar hakkında pek detay paylaşmadı. WarnerMedia CEO’su Jason Kilar, açıklama yaptığı sırada daha da heyecanlandıran bir ifadeye de yer verdi. CEO Kilar, anlatılacak hikâyelere daha yeni başladıklarını duyurdu. Yani DC, önümüzdeki yıllarda daha fazla yapımıyla sevenleriyle buluşabilir.

DC Comics’in Jack Snyder’in Justice League’inden sonraki büyük yapımı James Gunn’ın Suicide Squad’ı olacak. Yeni Suicide Squad filmi, HBO Max platformu üzerinde 6 Ağustos tarihinde yayına girecek. Yukarıdaki listede yer alan yapımların nerelerde yayınlanacağıysa henüz paylaşılmadı, fakat hepsinin HBO Max’te yerinin olacağını söyleyebiliriz.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.