Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

YouTuber’ın Sadece Durduğu Video 2,5 Milyon Kez İzlendi

avatar

Aslı Yorulmaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnternet kullanımının her geçen gün biraz daha yaygınlaşmasına paralel olarak, ilginç içeriklerin sayısı da her geçen gün biraz daha artıyor. İçerik oluşturucular tarafından paylaşılan gönderiler, kullanıcılar arasında çok büyük bir hızla yayılıp viral hale geliyor. Şimdi sizlere, Endonezyalı bir YouTuber’ın 2,5 milyondan fazla izlenen bir videosundan bahsedeceğiz.

30 binden fazla aboneye sahip olan Muhammad Didit isimli YouTuber, pek çok konu üzerinde ilginç videolar çekerek hayatını kazanmaya çalışıyor. Bugüne dek 3 milyondan fazla görüntüleme sayısına sahip olan YouTuber, bu görüntüleme sayısının 2,5 milyon kadarınıysa tek bir video üzerinden sağladı; üstelik bu videoda hiçbir şey yapmıyordu.

 

İçerik üreticilerin en önemli problemlerinin yaratıcılık olduğu aşikar. Çünkü zaman zaman, dünyanın önde gelen YouTuber’larının paylaştığı içeriklerin bire bir kopyaları, farklı ülkelerdeki YouTuber’lar tarafından uyarlanabiliyor. Ancak yaratıcılık ve dikkat çekmek için, çareyi uzaklarda aramaya gerek yokmuş gibi görünüyor. Çünkü Didit, 2,5 milyon kez görüntülenen videosunda hiçbir şey yapmıyor.

Hazırladığı bir videoda 2 saat 20 dakika boyunca hiçbir şey yapmadan oturan YouTuber’ın sesini duymuyor ya da hareketlerini göremiyorsunuz. Videonun başından sonuna dek görebildiğiniz tek şey, YouTuber’ın her geçen dakika biraz daha yoruluyor olması. Videoyu izlerken yapabileceğiniz tek şey, bu YouTuber’ın video boyunca kaç kez göz kırptığını saymak olabilir.

 

YouTuber’ın 10 Temmuz’da yayınladığı bu video, kısa bir süre içerisinde viral hale geldi. Video, bugün itibarıyla da 2,5 milyon kullanıcı tarafından görüntülenmiş durumda. Bazı kullanıcılar, videonun altına bunun sıra dışı bir şey olduğunu yazarken bazı kullanıcılarsa videoya uzun süre tahammül edilemeyeceğini söylediler. Bir kullanıcıysa videoyu sonuna dek izlediğini, YouTuber’ın bu süreçte 362 kez göz kırptığını ifade ediyor.

 

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.